ГО «ЦР «Майбутні генії» в період карантинних обмежень та з метою запобігання поширення коронавірусу COVID-I9 у місті Харкові

Оголошення карантину – у народу шок. Втрата роботи, привичного способу життя визивали страх, паніку і ми зрозуміли, що зараз потрібні, як ніколи.

З метою запобігання поширення корона вірусу COVID-I9 у місті Харкові ГО «Центр розвитку «Майбутні генії», почали діяти.

Відкрили курс по підвищенню емоційної грамотності «В гонитві за гармонією» – як керувати своїми емоціями та зберігати спокій в стресовій ситуації.
Де в продовж трьох тижнів учасники не тільки відвідували он-лайн вебінари 2 рази на тиждень, а також кожного дня виконували невеличкі завдання у закритій групі Фейсбук, де спеціаліст давав зворотній зв’язок кожному.

Створили закриті групи підтримки в Фейсбуці близько 100 учасників, в Телеграммі – більше 50-ти учасників. Також активно через історію у групі Інстаграмі поширювали інформацію, яка допомагала людям пережити цей період.

Провели більше 15 коуч сесій і навіть отримали конкретні результати.
Хтось знайшов роботу (дивно, але факт), хтось змінив свій напрямок в роботі і побачив нові можливості.

Карантин відкрив і для нас нові можливості і виклики. До цього часу ми тільки розмовляли щодо проведення он-лайн занять. Тут вибору не було і потрібно швидко опановувати усі он-лайн платформи та інструменти. Комп’ютер та телефон це атрибути, з якими починався день та закінчувався. Хоча зараз такий темп також продовжується. Легше, що деякими інструментами он-лайн ми вже володіємо.

Розвивати емоційний інтелект, критичне мислення ми продовжуємо і зараз. Тому що це навичка 21 віку, без якої складно буде жити і нам, і нашим дітям. Коли емоційний інтелект високий, люди адекватніше бачать реальність, ефективніше реагують на неї й взаємодіють з оточенням.
Емоційний інтелект став одним з нових інструментів побудови ефективної комунікацій й здобуття щастя. І він дозволяє бачити можливість у кожної перешкоді.