Конкурс ТОП 10 родин Харківщини підтримують спонсори


Підтримка у реалізації соціальних проектів для нас дуже важлива. Ми вдячні за допомогу і маємо надію на подальшу співпрацю. У свою чергу ми також хочемо підтримати цю організацію та розповісти чим займаються волонтери Молодіжного руху Товариства Червоного Хреста України.

По- перше, волонтери щотижня проводять більше 20 заходів з різних напрямків для різних категорій вразливості людей. За місяць більше 1000 бенефіціарів отримують завдяки їх діяльності допомогу. Близко 100 активних волонтерів регулярно реалізують нашу волонтерську допомогу.

В нашому Молодіжному русі реалізуються 8 основних напрямків діяльності:

1️⃣ Допомога дітям в дитячих будинках, інтернатах, притулках.
Волонтери регулярно (мінімум 3 рази на тиждень) здійснюють поїздки в різні дитячі заклади, навчають дітей корисним навичкам, розвивають творчі здібності, проводять з ними розважальні та спортивні заходів, передають необхідний одяг, іграшки, канцтовари.
Координаторка: Регина Воронина
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009323010657

2️⃣ Допомога малозабезпеченим та непрацездатним
Волонтери регулярно (мінімум 4 рази на місяць, зазвичай – кожні вихідні) здійснюють поїздки в медичні заклади, де дана категорія людей тимчасово чи постійно перебуває та передають приготований одяг, їжу, гігієнічні засоби.
Координаторка – Оля Курочкина.
https://www.facebook.com/olya.kurochkina

3️⃣ Популяризація основ надання першої допомоги серед школярів та студентів
Волонтери навчаються безкоштовно на інструктора з першої допомоги, щоб потім проводити майстер-класи з основ надання першої допомоги серед школярів, студентів.
Цим збільшується обізнаність населення своєчасним правильним діям у разі кризових ситуацій.
Координатор – Софіко Харчілава
https://www.facebook.com/profile.php?id=100004561842276

4️⃣ Психосоціальна підтримка населення
Наші волонтери активно допомогають соціалізуватися внутрішньо переміщеним особам та сім’ям демобілізованих військовослужбовців після збройного конфлікту. Допомога реалізується у вигляді різних майстер-класів, творчих зустрічей, поїздок до військових шпиталів та спільних виїздів вихідного дня.
Координаторка – Вікторія Закринична.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010470251894

5️⃣ Популяризація здорового спосібу життя.
Red Cross Sports events – комплекс заходів, які направлені на популяризацію здорового способу життя, заохочення молоді до спорту. Проводяться постійні тренування, заняття і різні сеанси йоги, самооборони, тощо. Ви можете, як брати участь, так і стати тренером з Вашого виду спортивної діяльності.
Координатор – Андрій Васильєв.
https://www.facebook.com/andrey.vasilyev.798

6️⃣ Навчання та підтримка волонтерів.
Всі волонтери мають можливість постійно безпошковно розвиватися та навчатися! Ми проводимо навчальні заходи, тренінги, освітні лекції, практичні заняття, форуми для волонтерів, міжнародні та всеукраїнські поїздки.
Координаторка – Вікторія Фарафонова.
https://www.facebook.com/farafonowa.vika

7️⃣ Популяризація донорства.
Кожної третьої суботи місяця наші волонтери організовують проведення акції “Врятуй ближнього – стань донором”, до якої залучаються добровольці й разом здають кров у Харківському обласному центрі служби крові.
Координатор – Микола Трушевський.
https://www.facebook.com/mcxaos

8️⃣ Медіа-напрямок.
Поширення інформації про Міжнародний рух Червоного Хреста та Червоного Півмісяця у соціальних просторах, популяризація нашої діяльності.
Координатор – Надія Михайленко.

Список нашої діяльності не обмежений напрямками. Деякі наші акції не входять конкретно до одного напрямку. В тебе є інші ідеї, як ще можна допомогти людям? Мрієш втілити свій проект? Знаєш ще про якусь проблему в суспільстві, яку ми не помічаємо?
Ми завжди відкриті для співпраці та допоможемо з організацією та втіленням Ваших ідей!

За всією інформацією звертайтеся до координаторів напрямків в особистих повідомленнях.