РОЛЬ ПІДВИЩЕННЯ ЕМОЦІЙНОГО ІНТЕЛЕКТУ В ОСВІТІ – ЗАСТОСУВАННЯ ІННОВАЦІЙ НА ПЛАТФОРМІ ТЕЛЕГРАМ

4 лютого 2022 року о 10.00

Запрошуємо на ХІХ Міжнародну школу-семінар «Сучасні педагогічні технології в освіті». Захід призначено переважно для вчителів початкової та середньої школи. Мета якої стати практичним посібником з альтернативного бачення щодо викладання природничих наук.

І тут вкрай важливо виділити, що у сучасному світі важливо приділяти увагу не тільки яку інформацію доносити учням, а ще і як. Саме підвищення емоційного інтелекту є основою для успішного навчання учнів, а застосування інновацій на платформі Телеграм є сьогоденною постковідною реальністю.

Як це використати на користь освіті – вчителі дізнаються на майстер класі. Розберуться доречність застосування каналу, групи та особистого чата в Телеграм.

Також затронуть питання використання методик налаштування у навчанні, базуючихся на підвищенні емоційного інтелекту.

Чому ЕQ – це майбутнє в освіті. Ігрові методики, що використовуються при організації навчання.Все це буде на нашому вебінарі “РОЛЬ ПІДВИЩЕННЯ ЕМОЦІЙНОГО ІНТЕЛЕКТУ В ОСВІТІ – ЗАСТОСУВАННЯ ІННОВАЦІЙ НА ПЛАТФОРМІ ТЕЛЕГРАМ”

Цю подію проведуть: к.т.н., доцент кафедри “Системи інформації ім. В.О. Кравця”, ННІКМпФМ, НТУ “ХПІ” Заволодько Ганна Едвардівна; директор громадської організації “Центр розвитку “Майбутні генії” Король Олена Володимирівна.