Трансформаційна онлайн гра «Керувати емоціями граючись»

Ура, вийшло! Він працює!

Довгий час я виношувала намір автоматизувати свою авторську трансформаційну онлайн гру «Керувати емоціями граючись». Але все до цього не доходили руки. Якось цей процес здавався складним. Раніше я використовувала можливості соціальних мереж для проведення цієї гри. Проте час диктував своє і актуальність використання для цієї мети Телеграм – боту зростала з кожним днем. 

За допомогою я вирішила звернутися до сім’ї Заволодько, які в подальшому стали ініціативною групою фахівців, що допомогли розробити помічника в плануванні та проведенні телеграм гри. Вони ж в подальшому і виступили менторами в цьому проєкті. 

Робота над створенням платформи для Телеграм – боту тривала близько півроку. Безліч безсонних ночей, пошуку альтернативних рішень і вирішення  нестандартних  завдань дали свій результат. 

І ось, в жовтні 2021 року на базі  платформи Телебот, яку розробили Аня та Валерій Заволодько стартувала трансформаційна гра «Керувати емоціями граючись» . 

Я як  координатор та автор гри отримала змогу відчути усі переваги Телеботу, а саме він надав можливість :

зменшити час на  аналіз  якості  виконання завдань учасниками  та  оцінка їх результатів (авто підрахунок балів); 

завчасно викладати завдання для учасників та визначати час їх надходження за допомогою зрозумілого та легкого інтерфейсу  

розмежувати учасників за різними способами отримання інформації (індивідуальні  чи групові)

надати індивідуальні підказки кожному  учаснику

автоматизувати розбір ситуації кожного учасника за допомогою розробленого алгоритму.

Саме автоматичний підрахунок балів, одночасне викладення інформації  для індивідуальних та групових користувачів,  надання індивідуальних підказок кожному  з учасників – відрізняє  розроблену Заволодьками платформу від аналогічних, які  існують на даний час.

У зв’язку з цим хочеться висловити подяку від ГО “ ЦР “Майбутні генії”:

кт.н. доценту кафедри системи інформації ім. В.О. Кравця, НТУ “ХПІ” Ганні ЗАВОЛОДЬКО за менторську експертну допомогу. Дуже приємно, що студентів навчає висококваліфікований фахівець, яка допомогла проаналізувати, виявити та реалізувати складну задачу.

експерту розробнику Валерію ЗАВОЛОДЬКО за час, який він безоплатно витратив на висококваліфіковану менторську допомогу.

Загалом створення такої платформи та розміщення на ній гри дозволило запустити пілотну версію курсу “Керувати емоціями граючись” та сподіваємося на реалізацію проєктів ГО “ЦР Майбутні генії”, спрямованих на   підвищення емоційної грамотності учасників,  що так важливо для мешканців країни  в роки пандемії.

 

 З повагою,

Директор ГО «ЦР «Майбутні генії»,

тренер з емоційного інтелекту, 

засновник трансформаційної гри

«Керувати емоціями граючись»                                        Олена КОРОЛЬ