Відшукаємо унікальність у кожній родині!

Раді повідомити, що стартував конкурс “Топ-10 унікальних сімей” –  він дозволить поділитися досвідом родини, які цікаво та незвичайно живуть та проводять свій вільний час. Кожна родина особлива та неповторна, але серед такого різноманіття є зовсім унікальні. Давайте відшукаємо їх разом!

Для участі у конкурсі необхідно заповнити реєстраційну форму, в якій розповісти про свое життя та особливості вашої родини, додати до неї фотографію, на якій ви разом з родиною.

Переможці будуть визначені у десяти номінаціях, одна з яких – “Популярна родина” буде нагороджена за результатами голосування у соціальній мережі Facebook.

Можливо Ви багато подорожуєте, у вас є спільне родинне захоплення, у вашій родині існує професійна династія, ви займаєтесь спортом разом або у вас вдома справжній зоопарк. Те, що здається Вам звичайним сімейним життям -для інших унікальний та цікавий досвід. Поділіться своєю історією, беріть участь у конкурсі та отримуйте призи від спонсорів.

Якщо серед Ваших знайомих є цікаві родини, розкажіть їм про конкурс або зробіть приємний сюрприз та зареєструйте їх для участі!

 

Переможців буде визначено в наступних номінаціях:
1. “Популярна родина”
2. “Екологічна родина”
3. “Найміцніша родина”
4. “Спортивна родина”
5. “Корпоративна родина”
6. “Travel родина”
7. “Дивовижна родина”
8. “Творча родина”
9. “Інтелектуальна родина”
10. Родина”animal friendly”

Ми знаємо, що Харків неймовірний – чекаємо на Вас!