Фестиваль “Фреш” 2019 р.

з 12 серпня по 2 листопада 2019 року

 

Ми підготували для Вас цікаві розваги, та конкурси. Слідкуйте за нами у соціальних мережах та реєструйтесь для участі!

Наш сімейний фестиваль проходить за фінансової підтримки Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів

Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради.

Запрошуємо харків’ян взяти участь у фестивалі!

Відеобатл “Унікальні сім’ї Харківщини”

Кожен, хто любить знімати відео та прагне здобути більшу популярність у рідному місті може спробувати поборотися за винагороду та цінні подарунки від спонсорів. Реєструй своє відео, виконуй умови конкурсу і чекай оголошення переможців на фінальному заході фестивалю. Кращий ролик буде визначено за результатами оцінки журі та он-лайн голосування. Положення про конкурс та умови участі можна переглянути ТУТ.

Ми вважаємо, що кожна людина унікальна. Саме цю унікальність ми і чекаємо у відео. Твоя унікальність і твої захоплення, унікальність твоїх друзів і твого спілкування з ними, винятковість твоєї родини та родинних фішек, що може стати прикладом для інших ,- ось що ми хочемо бачити в цьому відео.

Заповнити заявку на участь у конкурсі можна до 18 жовтня  2019 року натиснувши

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Контакти координатора відео конкурсу

  Петро: 0509440586

Конкурс малюнків “Сімейний скарб”

До 18 жовтня триває конкурс малюнка до участі в якому запрошуються діти віком від 3 до 16 років та діти від 0 до 6 років разом з дорослими. Малюнки мають стосуватися загальної теми «Сімейний скарб» і розкривати авторське бачення сімейних цінностей, що є основою міцної та щасливої родини.
Вимоги до конкурсних робіт та детальні умови конкурсу можна переглянути ТУТ.

Виставка кращих малюнків відбудеться на заключному заході фестивалю. Малюнки учасників побачать більше 1000 людей. Переможці отримають цікаві подарунки, а кожен учасник подяку.

Контакти координатора конкурсу малюнків Петро: 0509440586

Роботу для участі можна залишити у найближчому до вас місці:

  • Бібліотека філіал № 11 ім. Льва Толстого (вул. Полтавський шлях, 118) Працюють з 10.00-18.00, Вихідний день: вівторок. Тел. 372-33-12
  • Соціальний центр «Сім’я» ( Салтівське шосе, 246-А) Працюють з 14.00 -18.00 Вихідний день: неділя та понеділок.
  • Бібліотека філіал N22 ЦБС (вул. Тобольська, 35 ) Працюють з 10.00-18.00, Вихідний день: субота. Тел. 340-32-88
  • Центральна міська бібліотека ім.В.Г.Белінського. (вул. Данилевського, 34) Працюють з 10.00-18.00, Вихідний день: вівторок. Тел. +38-097-158-98-41

Конкурс ТОП-10 сімей

Триває реєстрація на конкурс для  родин “ТОП-10”. Те, що здається звичайним для Вас – може стати неймовірним та цікавим для інших.  Діліться власним досвідом та отримуйте призи від наших спонсорів!

Всі родини різні та неповторні, але серед такого різноманіття є зовсім унікальні. Давайте відшукаємо їх разом! Переможців буде визначено в наступних номінаціях:
1. “Популярна родина”
2. “Екологічна родина”
3. “Найміцніша родина”
4. “Спортивна родина”
5. “Корпоративна родина”
6. “Travel родина”
7. “Дивовижна родина”
8. “Творча родина”
9. “Інтелектуальна родина”
10. Родина”animal friendly”                                          Положення про конкурс та умови участі можна переглянути ТУТ.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Контакти координаторів конкурсу:   Петро: 0509440586     Світлана: 0667961142

 

Грандіозний “Fresh”

Фінальний Фреш яскравий, інтерактивний, позитивний захід, мета якого згуртувати сім’ї на одному майданчику, де поєднається відпочинок з творчою діяльністю: креативні фото зони, виставка собак, майстер класи, фуд-корт, ярмарок та ще багато цікавого чекає на вас 2 листопада 2019 року у Палаці студентів “ХПІ”

 

Контакти координаторів фестивалю 

Юлія: 0955780304 або 0731347927

Олена (керівник організації): 0961680606

 

2 листопада. Грандіозний Fresh – сімейний фестиваль у Палаці студентів НТУ «ХПІ»

Вхід вільний!

Ми починаймо о 10.00 з уроків добра від найдобріших лабрадорчиків Ради та Адельки, які люблять фотографуватися та обійматися з гостями.

Для маленьких – працюють протягом дня веселі аніматори, сухий басейн та конструктор лего, можливість переглянути пізнавальні фільми з використанням галограми, конкурси та вікторини.

На фестивалі буде просто таки багато-багато майстер-класів, від футболу для дітей від 2 рочків, інтерактивного шоу малювака, де малюнок Вашої дитини оживе, веселих дослідів від науковців, виготовлення яблучок, змога почитати вірш або казочку мопсу Скаю у сімейному книголенді чи перевірити свої здібності в інтелектуальних іграх.

В цей день до дітей завітають кукли LOL та гігантські роботи-трансформери з дискотекою та танцями.

А доки діти зайняті різними активностями – батьки зможуть відвідати тренінги та розібратися: як емоції рулять у вашому житті, що таке екологія родини, інтелект на кінчиках пальців, чому одні розмовляють англійською, а інші ні та провести переговори у сімейних поєдинках на кухні.

Паралельно відбуватиметься нагородження переможців та учасників конкурсів «Сімейний скарб», «ТОП-10 сімей Харківщини», «Унікальні сім’ї».

Детальною про те, що підготували для гостей організатори Ви можете ознайомитися за посиланням: https://www.facebook.com/events/533483774076191/?ti=cl

Чекаємо на Вас! З нами завжди позитивно!
Якщо виникають питання, пишіть, дзвоніть! Завжди раді Вас чути !