Фестиваль “МамоТатоФест” 2018 р.

Сімейний фестиваль відбувся у м. Харків (10 вересня – 7 жовтня 2018 року) за фінансової підтримки Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради.

До програми фестивалю увійшли

Фестиваль дитячого малюнка “Мій чарівний сон” охопив  9 районів міста Харкова. Було отримано близько 1000 дитячих  робіт, в яких юні харків’яни відбили власне бачення сімейних цінностей та свого майбутнього. Роботи були виставлені на фінальному заході фестивалю, а усі учасники отримали подяки за участь.
Конкурс “Слобожанська колискова” став перлиною фестивалю. Було отримано близько тридцяти заявок на участь , переможці отримали можливість виконати свої конкурсні роботи на гала концерті фестивалю.
Протягом фестивалю на 20 локаціях  по всьому місту було проведено понад 50 майстер класів (створення оберігу, виготовлення рушників, які діти подарують раненим бійцям у шпиталі, інтеграційне малювання, цікава фізика та інше) та більше 25 лекторіїв для батьків (безпека дитини, розвиток дитини, розвиток дитини у різному віці, підліткова психологія, позбавляємося від стресу та ін.), тренінг з фінансової грамотності для дітей різного віку та батьків.

Під час фестивалю пройшов плейбек театр для підлітків «Кумедна дитина, щаслива родина».

Заключний концерт фестивалю, що відбувся  у Палаці студентів НТУ”ХПІ” зібрав вокальні та хореографічні колективи зі всього Харкова. Талановиті, запальні виступи дітей, народних артисток України з тріо «Купава» заряджали присутніх позитивом і гарним настроєм.

За відгуками відвідувачів, концерт перетворився в тепле сімейне свято, на якому панувала атмосфера добра та позитиву.