Творча майстерня “Лялька своїми руками” 2017 р.

 

Проект творча майстерня реалізовувався за фінансової підтримки Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради та був спрямований на створення умов для творчої реалізації та емоційно – особистісного розвитку дітей, підлітків, молоді, дорослих та осіб третього віку через виготовлення ляльки.

Спільна творча діяльність учасників майстерні сприяла між поколінному спілкуванню, вихованню міжрегіональної толерантності, порозумінню, самореалізації. Завдяки даному проекту отримали підтримку люди, які мають активну життєву позицію, самостійність і творчу ініціативу, відповідальне ставлення до життя, прихильність до моральних і естетичних цінностей.

В ході проекту було проведено 30 занять на базі бібліотек в різних районах Харкова. Учасники творчої майстерні створювали ляльок, що мали бути схожими на них самих. Вони дізналися історію виникнення ляльки та ознайомились з її різновидами. Кожна лялька унікальна, має свій характер, енергетику, образ та стиль.

 

Під час кожної зустрічі панувала душевна атмосфера, де всі поринали у світ творчості і на мить забували про існування реального світу. Всі заняття відбувалися під звучання спеціально підібраної музики. Після кожного заняття учасники виходили з відчуттям чогось надзвичайного, прекрасного та світлого.

 

Кожен отримав знання, з приводу того, як можна урізноманітнити домашнє захоплення, зняти емоційну напругу в стресовій ситуації або передати любов до близьких людей через виготовлення ляльки своїми руками.

Проект досі продовжує існувати за підтримки організаторів на громадських засадах.